معرفی

دکتر مهسا طاهری

بعد ­از اتمام تحصیلات دوره­ متوسطه در شهر ارومیه، در سال ۱۳۷۷ در رشته پزشکی در دانشگاه علوم­‌پزشکی ارومیه پذیرفته شدم. پس از هفت سال تحصیل در این رشته و بهره­‌گیری از علم و اخلاق اساتید عزیزم، در سال ۱۳۸۴ فارغ‌­التحصیل شدم و جهت انجام خدمت طرح عمومی پزشکی راهی سلماس شدم. بعد از دو سال فعالیت در سلماس، یک‌سال‌و‌نیم را صرف خدمت به مردم خوب پلدشت نمودم.

در سال ۱۳۹۱ مجدداً کسب علم را در دوره تخصصی بیماری­‌های کودکان و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تبریز آغاز کردم. در سال ۱۳۹۴ و پس از فراغت از تحصیل، برای طی دوره طرح تخصصی مجدداً به شهر سلماس بازگشتم و دو سال در بیمارستان خاتم‌­الانبیاء این شهر زیبا، مشغول مداوای بیماران کودک و نوزاد شدم.

از سال ۱۳۹۷ تاکنون، در زادگاهم ارومیه مشغول فعالیت در رشته تخصصی کودکان و نوزادان هستم. در سال ۱۳۹۷ در بیمارستان خیریه­ امید و درمانگاه فرهنگیان مشغول خدمت بودم. پس از آن، علاوه بر پذیرش مراجعان در مطب شخصی، در کلینیک تخصصی کودکان و نوزادان شمس، و همچنین بیمارستان شهید عارفیان و بیمارستان دکتر صولتی مشغول فعالیت هستم.

پروردگار را شاکرم که از ابتدای طبابتم در دوره عمومی و تخصصی، افتخار خدمت به چند هزار بیمار را داشته‌­ام و نقشی هرچند کوچک، اما در حد توان در تخفیف رنج­‌های فرزندان ایران‌زمین و خانواده‌هایشان ایفا کرده‌ام.

متخصص بیماری‌های کودکان و نوزادان

فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و تبریز

    آشنایی با

حیطه‌های فعالیت دکتر مهسا طاهری

در حال حاضر زمینه‌های اصلی فعالیت تخصصی من شامل این موضوعات برای کودکان و نوزادان است: